google plus
facebook ile paylaş
twitter ile paylaş
Admin tarafından gönderildi.

okunma sayısı 196 okuma
yorum sayısı yorum yok

Ayna Sohbet siteleri

Ayna Sohbet Odaları

Türkiye’de ayna sohbet kelimesi çok uzun yıllara dayanmaktadır bunu aslında insanların hafızalara kazıyan bir sohbet programı intel script sayesinde olmuştur. bu sitenin kurucuları eski zamanlarda terlik yapmış ve insanların rahat bir şekilde sunucuda bulunmalarını sağlamak için bir program kodlanmıştır bu program tutulduğu için birçok insan hafızalarına ayna kelimesini yazmıştır hatta kendileri çok başarılı işlere imza atmıştır bununla birlikte zamanında çok eskiden bu olayı herkes bilmektedir.

bu program sayesinde birçok kişi sunucudaki kendi kanallarını programın içerisinde Twitter denilen bir kısım ile reklamlar 60’tır bu reklamlar sayesinde milyonlarca kanallar oluşmuştur kolaylıkla bir şekilde ayna sohbet yapmak için ve gelen insanları karşılamak için var olan bu düzenek akıllardan hiçbir zaman silinmeyecektir.

sohbet ağı ile bilinen bu mekan birçok kaliteli işinin ehli kişiler tarafından yönetilen c kolayca herkes tarafından tanınmıştır çok başarılı isimlerle hareket eden ve çalışan bu insanlar başarıya kolay bir şekilde erişmiş ti.

ama her şeyin sonu olduğu gibi ilgisizlikten dolayı bu siteyi daha çok eskilerden olduğu gibi bu dönemlerde patlamış bulunmakta birçok en değiştirdi ve yönetimler sürekli değişmiştir asıl kemik kullanıcılarının hepsi başka sonucu Lara dağılmışlardır biz ise o zamandan beri canla başla çalışmakta olan kalp evi.net yönetimi olarak Espiye asla kuramayız ama insanların rahat etmesini sağlamak için var gücümüzle çalışmaktayız.

 

 

önceki sohbet yazısı
Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.
sohbet etiketleri
benzer yazılar
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?