google plus
facebook ile paylaş
twitter ile paylaş
Admin tarafından gönderildi.

okunma sayısı 542 okuma
yorum sayısı 4 yorum

Bizim Sohbet

Kalp evi sohbet odaları diyerek tabir ettiğimiz sitelerimizden sizlere yakın zamanda da olsa yıllar sonra tekrar buluşturmayı başardık.

Bizim Sohbet siteleri olarak da gözükmeyi başaran sitemizle birlikte siz değerli kullanıcılarımızı sohbet ağımıza beklemekteyiz.

Bizleri burada olgunlaştıran sohbetin tadını her an yaşayacak hemde tatmak mümkün olup, her olanağı sağlayarak daimi bir platform olacağına yürekten inanıyoruz.

Sizlere kolayca erişim sağlayarak, burada bay ve bayan kullanıcılarımızla sohbet edebilir, bizim sohbet dediğimizde buradaki aile ortamımızı göreceksiniz.

Yıllarca bu ortamda bulunarak herkesi bay yada bayan olmak üzere şahısları burada hep beraber bir ortamda tutmakla birlikte her kolaylığı sağlamış bulunuyoruz.

Ne kadarda olsa yıllarca girenler bazı kişiler tamamen bırakmıştır, nedeni ise artık eskisi gibi bir ortam olmadığı için değil bazı şahıslar amaçları ne olursa olsun iyi veya kötü bunları barındırmamak için elimizden geleni yapıyoruz. temizlik imandandır diyoruz ki temizlik yapıyoruz.

Kaliteli ve seviyeli bir ortam kurmak amacımızdır, yıllarca çaba gösterdiğimiz ortam olan mekanımız ne olursa olsun ayakta durmayı başardık. sizler’ide burada görmek’de bizleri gururlandırır.

 

önceki sohbet yazısı
Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.
sohbet etiketleri
benzer yazılar
yorumlar


Yorumlar (4 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?