nick yazın
şifre yazın

Bursa İslami Evlilik Sitesi


BURSA İSLAMİ EVLİLİK SİTELERİ

Sunucumuzda sizleri Bursa İslami Evlilik Sitesi olarak sizlere sevgili bulmak, ve size bir eş adayı bulmak için çaba gösteriyoruz.

Amacımız sizlere daha iyi hizmet vermek için sunucumuzda sohbetten ayrı radyo kanalımızda mevcuttur, ayrıca sevdiklerinize radyo kanalında ki djlerden istek isteyebilir, ve dinleyebiliriz.

Ayrıca oyun kanalları, ve de islami sohbet kanalımız vardır, orda sadece islami konuların konuşulduğunu mutlaka unutmayın.

Siz değerli kullanıcılarımıza çok basit bir panel hazırlayıp sadece rumuz yazıp bağlana girdiğinizde hızlı bir şekilde sunucumuza bağlanabilirsiniz.

Bazen bazı kullanıcılar olayı bilmeden konuyu bilmeden yorum yapanlar var, tabikide bu konuya dair bir eşitlik olduğunda özellikle bayan kullanıcılarımız bu konuyu büyütmemelidirler.

Tabikide erkek kullanıcılarımız da biraz özen göstermeli prosüdür neyse onu uygulamalı, ve ayrıca daha da bu işe özen göstermelidirler.

Burda gerçek aşkınızı bulabileçeğinize inanıyor musunuz? yada aşkan ibaret belkide dost kalabileceğin bir dost cıkacak karşına herşeye hazır olmalısınız.

Bu sebepten sizlerden bu konuda hassas olmanızı istiyoruz, kavga dövüş yapmadan bizim amacımız burdaki arkadaşlıkları pekiştirmek,

İyi Sohbetler dileriz. KalpEvi.Net Yönetimi…

 

 

 

önceki sohbet yazısı Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.

okuma 29 okuma
yorum yorum yok
benzer yazılar
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?