logo
google plus
facebook ile paylaş
twitter ile paylaş
Admin
Admin tarafından gönderildi.

okunma sayısı 129 okuma
yorum sayısı yorum yok

İl il Sohbet Odaları

Web sitemizden faydalanabileceğiniz yaşadığınız bölgeye özel il il sohbet odaları varlığından haberdar olmanızı sağlayacağız.

Bildiğiniz gibi interneti sohbet veya chat amaclı kullanan insanlar kendilerine boş vakitlerini geçirmek için kendilerine sohbet sitelerinden partner ararlar. bunu reale taşımak isteyen kullanıcıların en çok ilgi gösterdikleri sohbet odaları ise ilçe ve il sohbet siteleridir. böylece, kendilerine yakın çevrelerde olan sanal arkadaş bulmanın önünü açmış olurlar.

İlçe ve il sohbet siteleri sizlerin yakın çevrenizde olan kullanıcılara ulaşmanızda en büyük yardımcı olabilir. her kullanıcı her sohbet sitelerinin dışında kendi yaşadığı ile odaya girerek aynı şehirde olan online kullanıcıları görebilirler. bu hem size fayda sağlayacak hemde geçirdiğiniz zaman daha eğlenceli bir hal alacaktır.

İl sohbet siteleri bir sunucu içerisinde olmazsa olmazlardan bir tanesi olabilir. IRC suncuları yapısı nedeni ile genelde bir veya bir kaç tane global sohbet sitesinden radyo sohbet siteleri ve oyun odalarından oluşmaktadır. bu kanallar içerisine o an online olan herkes ileti gönderebilir. ve toplu sohbet etme imkanı bulabilir. hal böyle olunca çok fazla kullanıcı olan sunucu içerisinde birebir ve uzun uzun ilçe sohbet odaları

yapmak zor bir durum hal almaktadır.

İşte bu noktada il ve ilçe sohbet siteleri bizim en büyük kurtarıcımız rolünü üstlenmektedir.

keyifli sohbetler diler kalpevi.Net Yönetimi

 

önceki sohbet yazısı
Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.
sohbet etiketleri
benzer yazılar
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?