logo
google plus
facebook ile paylaş
twitter ile paylaş
Admin
Admin tarafından gönderildi.

okunma sayısı 98 okuma
yorum sayısı yorum yok

İngiltere Sohbet

Hep dediğimizle birlikte sizleri burda şu an İngilterede bulunan dostlarınızla yakın çevrenizdeki akrabalarınızı ingilteredeki türk vatandaşlarımızı hep birlikte buraya bekliyoruz.

Bu konumuzu açmanın sebebi tabikide herşey kullanıcılarımız için ne yapıyorsak onlar için yapıyoruz ki kullanıcılarımızı burda görmek hepimizi mutlu etmektedir.

İngiltere Sohbet gibi kelimelerle birlikte yurtdışı girişleri port girişleri açık olan sunucumuz kalpevi.net sizlere güzel olanaklar sağlamaktadır.

İngiltere Chat yazıldığında ise aynı şekilde mobil uyumlu versiyonumuzla ister pc den ister leptoptan yada android cihazlarınızla rahatlıkla girebilir jet hızında sohbet edebilirsiniz.

İngiltere Sohbet Odaları olarakda global kanallarımıza girerek sohbet ettiğiniz gerekçesi ile sizlere yetki verilebilir, ve bariz yetkili konumuna erişiminiz sağlamak amacı ile yönetici olarak sizleri aile ortamımıza alıyoruz.

Burda amacınız ne olursa olsun, burası tam aradığınız mekan kalpevi ailesi olarak sizlerde bu aile ortamına katılmak istiyorsanız, hemen nickinizi kayıt etmeniz yeterlidir.

 

 

önceki sohbet yazısı
Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.
sohbet etiketleri
benzer yazılar
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?