nick yazın
şifre yazın

Müslüman Sohbet


MÜSLÜMAN SOHBET ODALARI

Burda sizlere müslüman kardeşlerimizle tanışma ortamı sunmaktayız, sizleri böyle bir ortama ve yakın arkadaşlık kurabilirsiniz.

Müslüman Sohbet dediğimizde kulağınıza ilgi odağı bir kelime uyumluluğu gelir mutlaka aklınıza burdaki arkadaşlarımız müslüman olur olmaz sonucta hepimiz biriz, yani hepimiz insanız ben o konuda böyle düşünüyorum.

Kimi ortamlarda farklı düşüncelere sahip kişiler var kimi ayrımcı bir soykırım var, ama bizim bu sunucumuzda ayrı gayrı yoktur.

Sunucumuzda her insan birdir, yaradan yaratmış bizleri sevgili dostlar hepimiz insanız. bunu asla unutmayalımki herkes bilsin bunu.

Biz siz değerli kullancılarımıza burda dostluk, arkadaşlık belkide sevgili sevdiğiniz kişi olacak amacımız sizlere güzel bir ortam oluşturmak.

Amaçlar ne olursa olsun bi burda müslüman topluluğumuzu bu ortamda buluşturmak bizim için çok önemli bir konudan ziyade görevimizdir.

İslami müslüman sohbet sitesi, dua bahçesi, nur islami sohbet, nur islami chat, nur dini chat siteleri, bur islami sohbet odaları

 

önceki sohbet yazısı Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.

okuma 149 okuma
yorum yorum yok
benzer yazılar
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?