google plus
facebook ile paylaş
twitter ile paylaş
Admin tarafından gönderildi.

okunma sayısı 961 okuma
yorum sayısı 9 yorum

Mynet İslami Sohbet

Kalp evi yazdığımızda siz değerli kullanıcılarımızı zamanında hep dediğimiz ortam yaratmak amacı ile sizleri eski  mynet sohbet i sunuyoruz.

Mynet islami sohbet odalarında sizlere eski dostlarla birlikte yıllar önce başlayan sohbet ortamlarını sizlere eski kullanıcılarını burada buluşturdu.

Eski eskimeyen dostluklarla birlikte olmak istiyorsanız sadece bir tık uzağınızda rumuz yerine ad yazıp hemen hızlı bir şekilde giriş yapıp doyumsuz ortama katılmalısınız.

Sohbet ortamımızı görmenizi ısrarla isteriz. yöneticilerimiz ile seviyeli sohbet ortamı sunmak adına sizleri daha iyi bir ortam yaratmak amacı ile geliştirmekteyiz.

Ortam nezih olduğu sürece bizlere katılan yeni kullanıcılarda çabucak ortama uyum sağlamaktadır. biz güvenliğimizi site içerisindeki huzuru sağlamak adına bütün çabalarımızla mücadele etmekteyiz.

Gün içerisinde gerek hayat şartlarının zorlukları olsa da iş stresleri gibi çok nedenlerden dolayı oldukça bunalıma girmeden hoş bir vakit geçirebilirsiniz.

Hayatımızın akışına her zaman yaptıklarınızda olmasa da bir mola vererek dostlarımızla sıkıntılarımızı paylaşmak bir nebzede olsa bizleri rahatlatacaktır.

 

 

önceki sohbet yazısı
Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.
sohbet etiketleri
benzer yazılar
yorumlar


Yorumlar (9 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?