google plus
facebook ile paylaş
twitter ile paylaş
Admin tarafından gönderildi.

okunma sayısı 245 okuma
yorum sayısı yorum yok

Paralı Sohbet

Paralı Sohbet Siteleri

Paralı sohbet her zamanki gibi sizlere yeni yeni yeni konular ile birlikte olacağımıza söz veriyoruz kalbimi net olarak sizlere kaliteli öncülük eden lider en büyük en güzel sohbet sunucusu olan kalp evi üyesiz bir şekilde giriş yaparak sohbetin keyfini yaşayabilirsiniz.

Sitemizdeki tüm servisler den yararlanmak için üye olmalısınız ve üye olduğunuz takdirde kendi odalarında hızlı yapabilir arkadaş listenizi oluşturabilirsiniz diğer üyeler ile mesajlaşabilir odadaki bütün eserler aynı anda konuşabilirler güzel tartışma ortamı yaratabilirsiniz kameralı görüşme yapabilir hiçbir şekilde olmayan karşılıklı konuşma ortamı sadece bizdedir İyi olmak için kampanyamıza takip edebilir ücretli o da satın alabilirsiniz nasıl o da yapabilirim diyorsanız yöneticiler ile konuşup bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

Ana sayfadan kullanıcı girişi yaptıktan sonra üye sayfanızdaki odaların bölümüne girerek kendi odalarınızı oluşturabilirsiniz kendinize op şifresi belirleyebilir odasında userler ile ilgilenmeyen ve odanın yönetiminden şikayete gelen o da sahiplerinin odaları ve operatörlük leri uyarıldıktan sonra geri alınacaktır oda sahipleri oda operatörlerin seçerken bu konulara önem de dikkat etmesi gereken bir husustur.

Sohbete giriş yapmak için ister oda listesinden ya da odalardan herhangi birine tıklayabilir ya da kendi odanız yaptıktan sonra kendi odanız üzerinde tıklayarak giriş yapabilirsiniz eğer odanız kilitli ise size otomatik olarak Kilis şifresi sorulacaktır şifreyi girerek şifreli odaları girebilirsiniz.

Paralı sohbete flash player bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir web sitemize girdiğiniz anda otomatik olarak bilgisayarınıza kurulmaktadır otomatik olarak yüklenmez sen buraya tıklayarak kendi sitenizden kurabilirsiniz.

Sohbet penceresi ile birlikte sağ tarafta popüler odalar şeklinde bir başlık gözükecektir arkadaşlar nerede bölümüne arkadaşınızın kullanıcı adını yazarak arkadaşınızın nerede olduğunu görebilir o da kategorilerini seçerek online olan kullanıcılar hangi odada ise görebilirsiniz.

Sohbet penceresinde mIRC ayarları web cam ayarları şeklinde iki buton gözükecektir ayarlarına tıkladıktan sonra siz ibaresi kırmızıya dokunup inecek şekilde ayarlamalısınız aksi halde ses parazitli bir biçimde gelecektir kamera bölümünde ise herhangi bir kamerayı seçip görüntünün gitmesini sağlayabilirsiniz.

Sohbet sırasında kullanıcı listesinden görüşmek istediğiniz kişilere tıklayıp sesli sohbet butonuna tıklayarak davet gönderebilir eğer karşıdaki kullanıcı kabul ederse bir popup açılacak mı 2 bölümde kamera aç yazacaktır herhangi birine tıklayarak görüntünüzü gitmesini sağlayabilir sesli konuşmada yapabilirsiniz.

 

önceki sohbet yazısı
Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.
sohbet etiketleri
benzer yazılar
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?