nick yazın
şifre yazın

Sohbet Odaları İsimleri


Arkadaşlarınızla Sohbet ettiğiniz Sohbet Odaları İsimleri çoğu zaman önemlide değildir, çün ki önemli olan arkadaşlığınız ve mutluluğunuzdur.

Eğer arkadaşlarnızla sohbet odasını kendinize  özel kurduysanız odanın ismi sizi en iyi çağrıştıran sohbet odaları olmalı, mesela çok sıkı okey oyuncusu’iseniz çift okeyciler ismi gayet güzel oda ismidir. Genel sohbet odalarının isimleri genelikle içlerinde ne konuşulduğu ile alakalıdır. Girdiğiniz odaların kurallarına dikkat etmek güzel olabilir, çünki güzel bir muhabbet yakalamışken saçma bir sebepten dolayı odadan atılmak istemezsiniz, çünki orada yakaladığınız arkadaşlarınızı bir daha bulamama olasılığı vardır.

Bu sohbet ortamında geçireceğiniz güzel vakitlerinizde sohbet odaları isimleri sizler için önemli olmasada bazıları bu isimlere çok önem verebilir, bu yüzden arkadaşlarınızın önerilerine kulak verip ve birden çok güzel isim önerileri varsa bunları aranızda oylayın, ve ona göre güzel bir oda isminizi oy birliği ile seçmiş olursunuz. Arkadaşlık belkide çok önemli bir unsurdur.

Size kattığı yeni dostluklar, sizlere bişeyler katacaktır mutlaka, Türkiye’nin herhangi bir yerinden olan oda arkadaşlarınız sizlere kendi yöre diye tabir ettiğimiz eski anılarını anlatacak. sizlere onlara anlatacaksınız, belki birbirinizin töre ve konusma stili terk gelecek ama yine bu konuyu aşarak güzel bir dostluğa yakın olacaksınız.

Bu bilgi paylaşımı ile aranızda güzel bir arkadaşlık kuracaksınız,

Bazen sohbet odalarına katıldığınızda 90 – 100 kişilik bir ortam görürsünüz ve herkes konuşmaya katılarak güzel zamanlar geçirirler, biraz kanalı okuduktan sonra sizde sohbete katılır eğlenirsiniz. Bazende sinirinizi bozan kişilerde çıkabilir, yetkili iseniz muhattap olmadan kanaldan atabilirsiniz.

önceki sohbet yazısı Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.

okuma 51 okuma
yorum yorum yok
benzer yazılar
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

chat odaları