logo
google plus
facebook ile paylaş
twitter ile paylaş
Admin
Admin tarafından gönderildi.

okunma sayısı 177 okuma
yorum sayısı yorum yok

Sohbete Başla

SOHBETE BAŞLA

Sanal kullanıcılarımzı makalemizde biraz sanal alemden söz etmek istedim, günümüzde sanal sohbet deyince kimine göre gırgır samata kimine göre aşk sevgili tabikide bazılarıda dostluk arkadaşlık edinme düşünçesindedir.

Ama bazıları bir arayış içinde en önemlisi sanalın içerisinde edebi adabı örf ve adetlerimizi bir kenara bırakmayarak kişilik olarak neyse iseniz o olmanız sizi daha çekiçi yapacaklardır.

Sunucumuzu açmanın amacı siz kullanıcılarımızı bu sunucuya toparlamak sizlerin  hayatınızda monotonlaşma gibi sıkıntı stres gibi tabir ettiğimiz kusurlara takılmamak için bu amacla giren kullancılarımızı bekliyoruz.

Hayatımızda farklı bir duygu hissettirmek için sizlerin stresli günlerinizde sıkıntılı zamanlarınızda girip siz değerli kullanıcılarımızı rahatlatmak bizim işimiz gibi  görünsede bu sunucumuza girdiğinizde o sıkıntı stresinizi tamamen atacaksınız.

Sizlerle birlikte bu konuda türkiyede bulunan kullanıcılarımız yapmak istediği şeyleri sacmalamayıp çevresindeki konuştuğu kişilerle birlikte ekip kurup stresli zamanlarınızda bu dostlarınızla sadece sanal hayatta diye düşüncesi sizi belkide rahatsız edebilir ama monotonlaşmış bir hali siz bnu gerçeğe çevirme şansınız her zaman vardır.

Dakikalarca konuşup rahatlamış bir görüntü çizilsede, belkide monoton hayatınız daha kötüde olabilir, karşınızdaki konuştuğunuz kişi tarafından konuştuğu olaylardan yazılmış olabilmektedir.

keyifli sohbete hemen BAŞLA.!!

önceki sohbet yazısı
Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.
sohbet etiketleri
benzer yazılar
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?