nick yazın
şifre yazın

Van Sohbet


Yurdumuzun Doğu Anadolu Bölgesinde yer almaktadır. Nüfus bakımından güney doğuda en kalabalık ili diyebiliriz.Van ilimiz kedisiyle ünlüdür.Van ilinin il kodu, 65 olmak ile birlikte, telefon kodu 432 ile başlamaktadır.

Kuzeyden Ağrı, batıdan Van Gölü ve Bitlis, güneyden Hakkari ve Şırnak, güneybatıdan Siirt illeriyle, doğudan ise İran sınırıyla çevrilidir.

Van ili kendi içerisinde 13 tane ilçe barındırmaktadır. Sınırları içerisinde bulunan Van gölü, en önemli tarihi alanlarından bir tanesidir..

Türkiye başta olmak üzere Dünya’nın dört bir yanında yaşayan Van’lı hemşerilerimizi Van Chat,Van Sohbet Odaları  çatısı altında toplayıp Sohbet odası üzerinden Van Chat ortamında tanıştırmaya devam ediyoruz.

Van şehrinin adına düzenlenmiş olan bu platformda tüm Van’lı bay ve bayan kullanıcılar  en güzel ve en kaliteli sohbetleri burada yapmaktadır.

Ayrıca Van Chat Odalarına sadece doğudan değil Türkiye’nin bir çok ilinden giriş yapılmaktadır.Van Sohbet odamız tamamen ücretsiz olup hiç bir üyelik yaptırmanıza gerek kalmadan Rumuz alıp direkt olarak canlı sohbet odasına bağlanma imkanı sağlayarak,sizlere Van Chat,Van Sohbet Odalarında bedava chat yapma imkanı sağlıyoruz..

Van Sohbet, gerek ilişkiler yaşamak üzere tanışacağınız insanların, gerekse güzel sıcak ve samimi dostluklarınızdan faydalanmak üzere gelen kişilerin bulunduğu Sohbet Odasıdır.

Sohbet,muhabbetin yanı sıra Oyun kanallarında oyunlar oynayabilir ve Radyo kanalında yayında olan Radyo Programcısı arkadaşlarımızdan şarkılar isteyebilir ve sevdiklerinize şarkılar gönderebilirsiniz.

Vakit kaybetmeden sizleride tüm Türkiye halkı gibi sizlerde Van Chat,Van Sohbet Odaları KalpEvi.Net sunucusunda bekliyor, Şimdiden Keyifli Sohbetler Diliyor Saygılar Sunuyoruz…

önceki sohbet yazısı Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.

okuma 9 okuma
yorum yorum yok
benzer yazılar
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?